REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Gdańsk] Osiedle "Avalon"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Gdańsk] Osiedle "Avalon"
Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice
Warszawa: La Praga – Nexity zbuduje dwuetapowe osiedla na Pradze-Północ [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: La Praga – Nexity zbuduje dwuetapowe osiedla na Pradze-Północ [WIZUALIZACJE]
Francuski deweloper po raz pierwszy stawia na prawobrzeżną część stolicy. Zrealizuje na początek bli...
[Lublin] Powstanie kilka nowych zakładów produkcyjnych. Będą nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
[Lublin] Powstanie kilka nowych zakładów produkcyjnych. Będą nowe miejsca pracy
Lubelska podstrefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec pozyskała kolejnych inwestorów. W...
Toyota otworzy nową fabrykę na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Toyota otworzy nową fabrykę na Dolnym Śląsku
Kolejna inwestycja globalnego giganta motoryzacyjnego na Dolnym Śląsku! Toyota Motor Europe (TME) zapowiedziała otwarcie Fabryki Zrównoważonego Obiegu, która ma powstać w ramach funkcjonującej w Wałbrzychu fabryki Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP).
Poznańska inwestycja globalnej firmy Beiersdorf w czołówce Europyartykuł
Pokaż artykuł
Poznańska inwestycja globalnej firmy Beiersdorf w czołówce Europy
Rozbudowa fabryki Beiersdorf Manufacturing Poznań znalazła się w gronie dziesięciu najlepszych projektów średniej wielkości w Europie w pierwszej edycji Investment Impact Awards organizowanej przez fDi Intelligence. Międzynarodowe jury doceniło wpływ inwestycji na lokalną gospodarkę, w tym wzrost zatrudnienia, rozwój mocy produkcyjnych oraz znaczenie projektu dla innowacyjności i zrównoważonego rozwoju.
Panattoni nabyło 4,2 ha gruntu i ruszy z kolejną inwestycją w Bieruniu. Ponad 18 000 mkw. w pobliżu fabryki Stellantisartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni nabyło 4,2 ha gruntu i ruszy z kolejną inwestycją w Bieruniu. Ponad 18 000 mkw. w pobliżu fabryki Stellantis
Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, nabył ponad 4 hektary gruntu i zrealizuje Panattoni Park Bieruń zaledwie 2 km od fabryki samochodów koncernu Stellantis. Inwestycja będzie doskonałym wyborem dla poddostawców branży automotive, ale sprawdzi się również w obsłudze e-commerce, logistyki czy przemysłu.
[Polska] Jones Lang LaSalle: wartość transakcji inwestycyjnych w Polsce w 2012 r. osiągnie wartość co najmniej 2,5 mld euroartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Jones Lang LaSalle: wartość transakcji inwestycyjnych w Polsce w 2012 r. osiągnie wartość co najmniej 2,5 mld euro
Jones Lang LaSalle zamyka cztery kluczowe transakcje biurowe i prezentuje wstępne szacunki dotyczące...
Fińska firma Scanfil po raz kolejny rozbuduje swoją polską fabrykę w Sieradzuartykuł
Pokaż artykuł
Fińska firma Scanfil po raz kolejny rozbuduje swoją polską fabrykę w Sieradzu
Fińska firma Scanfil, jeden z największych producentów kontraktowych i dostawców systemów dla branży elektronicznej zdecydował się po raz kolejny zainwestować w swoją polską fabrykę zlokalizowaną w Sieradzu, w województwie łódzkim, która stanie się największym kompleksem produkcyjnym tej spółki. Tym razem Scanfil zamierza zainwestować 20 mln euro.
[Warszawa] Lofty – atrakcyjna nisza warszawskiego rynkuartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Lofty – atrakcyjna nisza warszawskiego rynku
Zaledwie kilka warszawskich projektów oferuje lofty biurowe i mieszkaniowe.   Deweloperzy nie...
WB Electronics i Hanwha Aerospace zbudują fabrykę rakiet CGR-080 w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
WB Electronics i Hanwha Aerospace zbudują fabrykę rakiet CGR-080 w Polsce
Kolejna wielka i ważna inwestycja w Polsce, w sektorze wojskowym. Podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO) w Kielcach podpisano przełomową umowę inwestycyjną pomiędzy polską firmą WB Electronics a koreańską Hanwha Aerospace. W ramach porozumienia powstanie spółka joint venture oraz nowoczesna fabryka rakiet CGR-080 w Polsce, które mają zasilić systemy Homar i trafić na europejskie rynki.
Polenergia sprzedaje elektrociepłownię gazową Nowa Sarzyna w woj. podkarpackimartykuł
Pokaż artykuł
Polenergia sprzedaje elektrociepłownię gazową Nowa Sarzyna w woj. podkarpackim
Polenergia, największa prywatna grupa energetyczna w Polsce, podpisała umowę sprzedaży Elektrociepłowni gazowej w Nowej Sarzynie o mocy 116 MW. Nabywcą aktywa jest Axpo, które planuje pełną integrację jednostki z działalnością swojej spółki zależnej Axpo Polska. Finalizacja transakcji spodziewana jest na początku 2026 roku, po zakończeniu standardowej procedury antymonopolowej.
Warszawa ogłosiła konkurs na koncepcję przebudowy słynnego "Szpiegowa"artykuł
Pokaż artykuł
Warszawa ogłosiła konkurs na koncepcję przebudowy słynnego "Szpiegowa"
11 grudnia miasto ogłosiło konkurs architektoniczno-urbanistyczny na koncepcję zagospodarowania nieruchomości przy ul. Sobieskiego 100. Wyniki konkursu będą znane w czerwcu 2026 roku. To kolejny krok, by przywrócić do życia zdegradowaną nieruchomość i wykorzystać ją na cele mieszkaniowe.
W woj. świętokrzyskim powstaje odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
W woj. świętokrzyskim powstaje odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce [FILMY]
W województwie świętokrzyskim powstaje kolejny odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce. Inwestycja polega na budowie dwujezdniowej drogi ekspresowej S74 wraz z węzłami, miejscem obsługi podróżnych, przebudową dróg poprzecznych i budową dróg obsługujących tereny przyległe do inwestycji o długości około 16,365 km. Generalnym wykonawcą inwestycji jest konsorcjum złożone z firm Mirbud i Kobylarnia.
Powstaje odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Powstaje odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce [FILM]
W województwie świętokrzyskim powstaje kolejny odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce. Inwestycja polega na budowie dwujezdniowej drogi ekspresowej S74 wraz z węzłami, miejscem obsługi podróżnych, przebudową dróg poprzecznych i budową dróg obsługujących tereny przyległe do inwestycji o długości około 16,365 km. Generalnym wykonawcą inwestycji jest konsorcjum złożone z firm Mirbud i Kobylarnia.
Świętokrzyskie: Powstaje odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Świętokrzyskie: Powstaje odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce [FILM]
W województwie świętokrzyskim powstaje kolejny odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce. Inwestycja polega na budowie dwujezdniowej drogi ekspresowej S74 wraz z węzłami, miejscem obsługi podróżnych, przebudową dróg poprzecznych i budową dróg obsługujących tereny przyległe do inwestycji o długości około 16,365 km. Generalnym wykonawcą inwestycji jest konsorcjum złożone z firm Mirbud i Kobylarnia.
Wybrano najkorzystniejszą ofertę na realizację kolejnego odcinka drogi ekspresowej S12artykuł
Pokaż artykuł
Wybrano najkorzystniejszą ofertę na realizację kolejnego odcinka drogi ekspresowej S12
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) wybrała najkorzystniejszą ofertę na realizację kolejnego odcinka drogi ekspresowej S12. Wartość oferty na budowę tego blisko 15-kilometrowego odcinka między Przysuchą i Wieniawą to blisko 597,4 mln złotych. Złożyło ją konsorcjum firm: Mirbud i Kobylarnia.
[Gdańsk] Inwestycje w apartamenty hotelowe w Gdańsku coraz bardziej opłacalneartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] Inwestycje w apartamenty hotelowe w Gdańsku coraz bardziej opłacalne
Ubiegły rok był szczególnie udany dla branży hotelarskiej w Gdańsku. Wysokie temperatury powietrza p...
Na lotnisku w Gdańsku powstanie nowy hangar do serwisowania i napraw samolotów artykuł
Pokaż artykuł
Na lotnisku w Gdańsku powstanie nowy hangar do serwisowania i napraw samolotów
Na lotnisku w Gdańsku powstanie nowy hangar do serwisowania i napraw samolotów. Za około 80 milionów złotych wybuduje go spółka Port Lotniczy Gdańsk dla LS Technics. Porozumienie w sprawie przygotowania i realizacji inwestycji podpisali w Gdańsku: Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk oraz Tadeusz Stachera i Dariusz Maruszczyk z Zarządu LS Technics.
Co dalej z potencjalną, nową, wielką inwestycją niemieckiego Volkswagena w Polsce?artykuł
Pokaż artykuł
Co dalej z potencjalną, nową, wielką inwestycją niemieckiego Volkswagena w Polsce?
Co dalej z ewentualną realizacją kolejnej wielkiej inwestycji z branży elektromobilności w Polsce? Niemiecki gigant motoryzacyjny – Grupa Volkswagen planuje budowę nowej, wielkiej fabryki baterii do aut elektrycznych. W październiku 2022 roku roku zaczęły pojawiać spekulacje na temat jej lokalizacji, ponieważ koncern zapowiedział, że w ciągu pierwszego półrocza 2023 roku ustali miejsce, w którym powstanie zakład w Europie Wschodniej. Wśród nich była Polska i potencjalne dwie lokalizacje na Dolnym Śląsku, w Głogowie i Jaworze.
TLC Rentalfirma
Pokaż firmę
TLC Rental
Sokołów, Sokołowska 30A
REKLAMA